Altınekin İlahi Grubu

Altınekin Dini Düğün Organizasyonu,Altınekin İslami Düğün, Altınekin Dini Nişan,Altınekin Kına Geceleri,Ramazan Etkinlikleri,Kutlu Doğum Haftası,Kandil Programlarında Altınekin İlahi Ekibimizi gönül rahatlığıyla seçenek edebilirsiniz. İslami bütün organizasyonlarınızda ekiplerimiz ile yanınızdayız. En neşeli anlarınıza tanıklık etmek istiyoruz. Çiftlerimizin arzuları tarafında hareket edip,onların yüzlerini güldürmek için çalışıyoruz.

Sizler için kalifiye ve manalı olan bu anlarınızda bizler ile planlamak istemez misiniz? Firmamız senelerdir İslami organizasyonlar için görev vermektedir.Yılların verilen deneyim ile en kalifiye anlarınızı unutulmaz kılıyoruz.İlahi ekibimiz 4 şahıs ya da 6 şahıs olarak görev vermektedir. Tabi dilerseniz sayıyı arttırabiliriz.Ama organizasyonlar için en uygun ve en fazla seçenek edileni 6 kişilik ekibimizdir.
Başta Konya ve kazaları olmak suretiyle Türkiye çapında sizlere görev veriyoruz. Organizasyonlarınız için Altınekin Semazen ekibini de seçenek edebilirsiniz.Hatta dilerseniz Mekanınızı süsleyebilir,Çocukları eğlendirmek için palyaço takımı de kiralayabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim