Bozkır İlahi Grubu

Bozkır İlahi Grubumuzu Bozkır İslami Düğün,Bozkır Dini Düğün Organizasyonu,Bozkır Nişan Organizasyonu, Açılışlar, Ramazan etkinlikleri,Kutlu Bozkır Doğum Programı,Kandil uygulamaları için seçenek edebilirsiniz. Bozkır’nın bütün kazalarında ekiplerimiz ile hizmetinizdeyiz. İslami bütün organizasyonlarınız için firmamızı seçenek edebilirsiniz.

Bozkır İlahi sanatçımızın seslendirdiği ilahiler,ezgiler ile sizler ve konuklarınız maneviyat dolu zamanlar yaşacaksınız. Geceniz henüz manalı ve dolu dolu geçiyor. Misafirleriniz organizasyonunuzdan hiçbir zaman sıkılmayacak,aksine ilahi ekibimizin sergiledikleri gösteri ve ilahilerin bitmesini istemeyecekler. Gelecekte de sizler ve yakınlarınız için ehemmiyetli tek hatıra olarak kalacak. Seneler ardından anımsayacağınız en neşeli anlardan biri olacak. Ekiplerimiz ile sizler için kalifiye ve manalı olan anlarınıza tanıklık etmek istiyoruz.
İlahi Grubumuzun şahıs adedi 4 şahıs ya da 6 şahıs olarak seçenek edebilirsiniz. Dilerseniz bu şahıs miktarını arttırabilirsiniz. Şahıs sayısında artış epey fiyatta da artış olmaktadır. Fakat hiç endişeniz olmasın her bütçeye makul fiyatlarımız mevcuttur. Sizler kafi ki isteklerinizi kendimize bildirin.Bizlerde profesyonel ekip kadromuz ile hayallerinizde ki gibi tek organizasyon hizmetini sizlere sunalım.En iyi görev için firmamızı seçenek edebilirsiniz.Firmamız senelerdir Dini organizasayon hizmeti vermektedir.Her vakit henüz iyi tek hizmeti sebep verebiliriz diye uğraşıyoruz. Bozkır İlahi Grubu ile ilgili ayrıntılı malumat alabilmek için bizler ile irtibata geçebilirsiniz.geçebilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim