Konya Tasavvuf Grubu

Konya semazen organizasyonu olarak hayallerinizdeki semazen gösterisini gerçeğe dönüştürmekten devasa tek zevk duyarız. Ekibimiz oldukça profesyonel olan çalışma arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Vermiş olabildiğimiz hizmetten hoşnut kalacağınıza değin hiçbir kuşkunuz olmasın.
Konya semazen takımı işinde oldukça etkin olan profesyonel tek ekiptir. Sizlere en kalifiye hizmeti ideal ücrete sunabilmek için gayret göstermekte olan geniş çaplı tek firmayız. Görev bölgemiz yanlızca Van ise hudutlu kalmamaktadır. Ülkemizin bütün illerinde görev vermekte olan geniş çaplı tek firmayız.

Firmamızın geniş tek etkileşim şebekesi bulunmaktadır. Böylece firmamız ile basit tek şeklinde iletişime geçerek aklınıza takılan bütün sualleri sorabilir ve ayrıntılı malumat edinebilirsiniz. Çalışma saatlerimiz içinde bizler ile iletişime geçtiğiniz vakit müşteri temsilcilerimiz bütün sorularınızı devasa tek hassaslık ile yanıtlayacaktır. Firmamızda herhangi bir hudut mevcut değildir ve dilediğiniz kadar semazen gönderebilme imkanımız bulunmaktadır. Sıhhatli günler dileriz.